KLUB SPORTOWY AZS ZAKOPANE

Share on facebook
Share on twitter
Share on pinterest

Dofinansowanie z Urzędu Miasta Zakopane Wsparciem dla Sekcji Łyżwiarstwa Szybkiego w grudniu 2023

W grudniu 2023 roku Sekcja Łyżwiarstwa Szybkiego Zakopane przeszła przez intensywny okres treningów i rywalizacji na zawodach łyżwiarskich, a to wszystko dzięki hojnym dofinansowaniom ze strony Urzędu Miasta Zakopane. Dzięki wsparciu finansowemu, młodzi i zaawansowani sportowcy mieli możliwość rozwijać swoje umiejętności na lodzie, kształtując wytrzymałość, szybkość, zwinność i koordynację ruchową podczas specjalistycznych i technicznych treningów.

Sekcja Łyżwiarstwa Szybkiego Zakopane zapewniała zajęcia zarówno dla młodszej grupy, która właśnie rozpoczynała swoją przygodę z tym sportem, jak i dla zaawansowanych sportowców, którzy dążyli do osiągnięcia najwyższych wyników. Dzięki dofinansowaniu, trenerzy mieli możliwość zapewnienia odpowiednich warunków do rozwoju talentów łyżwiarskich i doskonalenia technik jazdy na łyżwach.

Dla starszej grupy sportowców okres ten okazał się wyjątkowo owocny. Dzięki wsparciu UM Zakopane, zawodnicy mieli szansę wzięcia udziału w prestiżowych zawodach, takich jak Puchar Polski oraz Mistrzostwa Polski na Dystansach. To była idealna okazja do sprawdzenia swojego postępu i przygotowania fizycznego na arenie krajowej. Ponadto, dzięki funduszom od Urzędu Miasta Zakopane, zawodnicy mogli także uczestniczyć w międzynarodowych zawodach ISU Development Cup, co pozwoliło im zdobyć cenne doświadczenie i rywalizować z najlepszymi na światowym poziomie.

Sekcja Łyżwiarstwa Szybkiego Zakopane chciałaby serdecznie podziękować Urzędowi Miasta Zakopane za wsparcie finansowe, które umożliwiło rozwijanie talentów i osiąganie sukcesów w łyżwiarstwie szybkim. Dzięki temu dofinansowaniu, sportowcy mają nadzieję kontynuować swoją pasję i reprezentować Zakopane na najwyższym poziomie.

Zdjęcia