KLUB SPORTOWY AZS ZAKOPANE

Share on facebook
Share on twitter
Share on pinterest

Dofinansowanie z Urzędu Miasta Zakopane umożliwiło udane szkolenia na nartach biegowych dla dorosłych i seniorów – grudzień 2023

Kolejny tydzień szkoleń dorosłych i seniorów na nartach biegowych za nami, a uczestnicy projektu „Baw się z nami biegówkami” nie mogą się doczekać kolejnych wyzwań na śnieżnych trasach. Dzięki hojnym środkom finansowym udzielonym przez Urząd Miasta Zakopane oraz AZS Zakopane, grupa początkujących i zaawansowanych miała okazję doskonalić swoje umiejętności na biegówkach w jednym z najpiękniejszych zakątków Polski.

Zimowe szkolenia na nartach biegowych cieszą się coraz większą popularnością wśród dorosłych i seniorów, którzy pragną spędzić aktywnie czas na świeżym powietrzu i doskonalić swoje umiejętności narciarskie. Dzięki wsparciu finansowemu ze strony Urzędu Miasta Zakopane oraz AZS Zakopane, projekt „Baw się z nami biegówkami” stał się możliwy do realizacji, dając uczestnikom niepowtarzalną okazję do nauki i doskonalenia swoich umiejętności.

Trasy biegowe COS w Zakopanem, Kościelisku Chotarz i Ośrodek Biathlonowy w Kirach stały się miejscem intensywnych treningów i zdobywania nowych doświadczeń. Uczestnicy projektu mieli okazję przebywać w pięknych górskich okolicach, gdzie mogli delektować się malowniczymi widokami i świeżym powietrzem podczas treningów.

„Jesteśmy bardzo wdzięczni Urzędowi Miasta Zakopane oraz AZS Zakopane za ich wsparcie. Dzięki nim możemy cieszyć się nie tylko sportowymi wyzwaniami, ale także pięknem Tatr i przyrodą. To wspaniała okazja, by spędzić czas aktywnie i zdrowo” – powiedział jeden z uczestników projektu.

Dofinansowanie z Urzędu Miasta Zakopane stanowi istotne wsparcie dla lokalnych inicjatyw promujących zdrowy tryb życia oraz aktywność fizyczną. Projekt „Baw się z nami biegówkami” nie tylko umożliwia mieszkańcom Zakopanego rozwijanie swoich umiejętności sportowych, ale także przyczynia się do promocji regionu jako doskonałego miejsca do uprawiania sportów zimowych.

Kolejne szkolenia na nartach biegowych już wkrótce, a uczestnicy nie mogą się doczekać kolejnych przygód na śniegu. Dofinansowanie z Urzędu Miasta Zakopane jest dowodem na to, że wsparcie lokalnych inicjatyw sportowych i rekreacyjnych przynosi korzyści zarówno dla mieszkańców, jak i dla regionu jako całości.