KLUB SPORTOWY AZS ZAKOPANE

Share on facebook
Share on twitter
Share on pinterest

Dofinansowanie Urzędu Miasta Zakopane: Wsparcie Młodych Skoczków Narciarskich – grudzień 2023

Po świętach młodzi skoczkowie narciarscy Zakopane wrócili do treningów z pełnym entuzjazmem, gotowi do nowych wyzwań. Niestety, część grupy musiała zmierzyć się z chorobą, ale dzięki odpowiedniej opiece medycznej powoli wracają do pełnej formy i z niecierpliwością czekają na kolejne zajęcia. To właśnie w takich momentach wsparcie od Urzędu Miasta Zakopane okazuje się nieocenione.

Urząd Miasta Zakopane udzielił hojnego dofinansowania, które pozwoliło młodym skoczkom narciarskim kontynuować swoje treningi i rozwijanie swojego talentu. Dzięki tym środkom, trenerzy mieli możliwość zapewnienia odpowiednich warunków do treningów, a młodzi sportowcy mieli szansę pracować nad swoimi umiejętnościami i techniką skoków narciarskich.

Chociaż część grupy musiała stawić czoła chorobie, to duch rywalizacji i pasja do skoków narciarskich nadal płoną w ich sercach. Dzięki dofinansowaniu ze strony Urzędu Miasta Zakopane, ci młodzi sportowcy mogą kontynuować swoją drogę ku sukcesowi, niezależnie od przeciwności losu.

Sekcja Młodych Skoczków Narciarskich Zakopane serdecznie dziękuje Urzędowi Miasta Zakopane za wsparcie finansowe, które umożliwia rozwijanie talentów i pasji dzieci i młodzieży w zakresie skoków narciarskich. To inwestycja w przyszłość sportu i miasta, które ma nadzieję, że będzie kontynuować tradycję sukcesów w tej dziedzinie.

Zdjęcia